Місто Туль має одну із найсучасніших у Франції електростанцій з комбінованим циклом. Компанія CELEST не тільки доручила Siemens збудувати цю електростанцію, а й експлуатувати її за договором про “експлуатацію і технічне обслуговування”, надаючи послуги кожній станції.

П’єр Бачус (Менеджер станції у м. Туль): «Siemens прагне досягти найбільшої ефективності, тому ми керуємо станцією у місті Туль як своєю власною».

Франк Восснекер (Менеджер з інновацій, Siemens Power Generation Services): «Повної цифровізації від збирання, оцінювання і до завершальної обробки даних, на мою думку, можна досягти за допомогою технології доповненої реальності. Так я це бачу».

Siemens використовує технологію доповненої реальності високого рівня, як універсальний інструмент цифровізації електростанцій, у сфері експлуатації і в навчанні персоналу.

Анна-Майя ван Єк (O&M Training Center, Siemens Power Generation Services): «Шолом DAQRI, на мою думку, чудово доповнив підготовку спеціалістів нашого центру експлуатації та технічного обслуговування. Це розширить портфель наших послуг і надасть нам змогу проводити тренування безпосередньо на об’єкті».

Мохамед Граіша (Toul Power Plant, Siemens Power Generation Services): «Ми навчаємо операторів за допомогою доповненої реальності, на відміну від місцевої підготовки. Це дивовижний досвід і користуватися ним дуже просто».

Ласкаво просимо до програми тренування з експлуатації та технічного обслуговування Siemens. Для вас розпочинається перший етап навчання. Персонал, який проходить навчання, може крок за кроком знайомитися із процесами на електростанції за допомогою віртуальних інструкцій, готової навчальної програми, або дистанційної допомоги тренера. Вітаю! Ви завершили Перший етап навчання.

Мохамед Граіша; «Я ніби потрапив до нового світу технологій та інновацій».

Це новий спосіб життя. Комп’ютеризований шолом DAQRI також може бути використано як інтелектуальне рішення для експлуатації та технічного обслуговування. Великою перевагою є можливість спілкування безпосередньо із системою розподіленого управління Siemens, а це дає змогу отримати негайний доступ до цифрових вимірювань і операційних даних з будь-якого місця. Шолом DAQRI працює як гарнітура hands-free.

П’єр Марчал (Toul Power Plant, Siemens Power Generation Services): «Я вважаю роботу в таких шоломах майбутнім промисловості».

Інженери з експлуатації користуються цим шоломом як інструментом отримання інформації на місці робіт, вони можуть спілкуватися безпосередньо з колегами з центру управління через дистанційного експерта.

-       Викликаю П’єра з центру управління.

-       Так, я слухаю.

-       Я біля контейнеру відбору проб. Чекаю на інструкції.

-       Відрегулюйте сторону високого тиску.

-       Почав регулювати.

-       Дякую.

Шолом має дуже зручну інтегровану опцію – теплобачення, а отже, не потрібно більше повертатися до цеху за обладнанням для теплової перевірки. Цифровізація – це не майбутнє, це сьогодення. Siemens проводить цифровізацію на всіх рівнях і доповнена реальність, безперечно, відіграє значну роль у цьому механізмі.