1716995 MKDS 1,5/ 2 GY Клема для друкованого монтажу, Pheonix Contact

Card image cap

2 961 грн. (100 шт. )

Гарантія
Доставка
Оплата

Пориньте у світ надійних електричних компонентів із нашою клемою для друкованого монтажу 1716995 MKDS 1,5/ 2 GY. Цей високоякісний продукт спеціально розроблений для забезпечення надійних з'єднань у вашій електричній системі. Завдяки своєму інноваційному дизайну, ця клема забезпечує швидкий та безпечний монтаж, що робить її незамінною частиною вашого обладнання.

Клема виготовлена з високоякісних матеріалів, які забезпечують її довговічність та безвідмовність у роботі. Вона легко витримує високі навантаження, завдяки чому чудово підходить для широкого спектра застосувань. Використовуйте цю клему для безпечного з'єднання різноманітних електричних компонентів у вашій друкованій платі.

Колір виробу – сірий, що дозволяє легко інтегрувати його у будь-яку систему, забезпечуючи при цьому естетичний вигляд. Оберіть цю клему для вашого проекту і ви оціните її зручність, надійність та відмінну якість виконання у використанні.

Раніше переглядали:

1607024 RC-Z2449 Фіксатор кабелю , Pheonix Contact

1607024 RC-Z2449 Фіксатор кабелю
410 грн. (1 шт.)

1764121 QC 1,5/ 7-STF LCGN Штекерна частина роз'єму , Pheonix Contact

1764121 QC 1,5/ 7-STF LCGN Штекерна частина роз'єму
29 888 грн. (100 шт.)

Схожі товари