Про нас

Приватне підприємство «Simat» вже понад 10 років успішно веде свою діяльність на українському ринку. Протягом цього періоду команда висококфаліфікованих фахівців продовжує вдосконалюватися для наших клієнтів. Ми пишаємося тим, що є одними з провідних дистриб'юторів в Україні продукції автоматизації таких фірм як SIEMENS, ABB, FESTO, Phoenix Contact і інших.

До компанії «Simat» звертаються для того, щоб провести промислову автоматизацію. Це цілком можливо здійснити для всієї організації, але для цього знадобиться спеціальна автоматика, а також різні системи управління виробництвом.

Виробники інтелектуальних машин можуть допомогти задовольнити потреби вашого бізнесу. За допомогою інноваційних рішень реально покращити безпеку промислової автоматизації. В компанії «Simat» ви зможете придбати потрібні пристрої з поліпшеною функціональністю. Вони також допоможуть позитивно вплинути на продуктивність компанії та ефективність її діяльності.

Для чого потрібно автоматизувати виробництво?

Автоматизація виробництва буде корисною для виконання багатьох організаційних завдань. Системи управління виробництвом можуть зробити робочий процес більш гнучким. Це можливо, якщо швидко змінювати функціональність деякого обладнання. Завдяки автоматизації виробництва ви зможете дуже швидко реагувати на умови ринку, точно планувати й відслідковувати виробничі процеси, розраховувати потребу в сировині та багато іншого.

Разом із компанією «Simat» ви зможете так автоматизувати виробництво, щоб було зручно вести управлінський облік у вашій компанії по декількох юридичних особах. Спеціальний модуль допоможе враховувати всі проекти організації та легко керувати ними. Деякі програми спеціально розробляються для промислової автоматизації конкретного підприємства.

Понад 1000 клієнтів звернулися до компанії «Simat» для автоматизації технологічних процесів. Наша команда відповідально ставиться до кожної задачі та знаходить індивідуальне рішення, яке принесе максимальну ефективність.

Часто серед підприємств, які стрімко розвиваються в електронній промисловості, існує значна конкуренція. Щоб витримати її, дуже важливо поєднувати незмінно високі стандарти якості й точності з максимальною продуктивністю, низькими виробничими витратами та малою тривалістю виробничого циклу.

Рішення з автоматизації забезпечують найвищу експлуатаційну гнучкість, навіть якщо здійснювати дуже багато виробничих процесів. Це дозволяє відносно легко виконати весь комплекс вимог.

Компанія «Simat» допоможе знайти кращий варіант автоматизації для вашого бізнесу. На нашому сайті ви легко зможете придбати те, що потрібно для промислової автоматизації – обладнання та програмне забезпечення.

«Simat» – одне з провідних агентств у галузі промислової автоматизації компонентів і обладнання для різних галузей промисловості. Разом ми зможемо оптимізувати технологічні процеси та удосконалити системи управління виробництвом.

Сертифікати