Пристрої плавного пуску

Пристрій плавного пуску – це прилад, який захищає електродвигуни змінного струму від пошкоджень, викликаних раптовими притоками потужності. При цьому пристрій плавного пуску обмежує великий початковий кидок струму, пов'язаний із запуском двигуна.

Він забезпечує плавний підйом до повної швидкості та використовується тільки при запуску. Розігрів початкової напруги на двигун призводить до того, що він запускається поступово.

Пристрої плавного пуску можуть збільшити тривалість експлуатації двигуна та захистити прилад від електричної напруги. Вони роблять це, дозволяючи вам оптимізувати плавний пуск, який при звичайних пускових методах змушує двигун посилено працювати.

Завдяки тому, що у прилад вбудовано багато захисних функцій, двигун буде абсолютно безпечним. Купити пристрій плавного пуску варто також тому, що він дуже зручний в установці. Прилад здатний скоротити час збірки та введення в експлуатацію завдяки легкості використання й простоті в опановуванні.

Де можна застосувати пристрої плавного пуску?

Їх використовують у випадках, де потрібно контролювати швидкість і крутний момент під час запуску (пристрої плавного пуску зупиняються, якщо вони оснащені м'яким упором). Також їм знаходять застосування там, де необхідно зменшити великий пусковий струм, пов'язаний із двигуном.

Пристрої плавного пуску – це комбінація захисту контролера та захисту від перевантаження. Контролер вмикає та вимикає електричний струм двигуна. Контактором називають контролер, який керується електромагнітом.

Захист перевантаження захищає двигун від занадто великого струму та «вигорання», а також від перегріву. Реле перевантаження – це захист від перевантаження двигуна, який використовується у пристроях плавного пуску. Воно обмежує час, протягом якого перевантажується струм, і захищає двигун від перегріву.

Пристрої плавного пуску дозволяють асинхронному двигуну змінного струму прискорюватися в меншому обсязі, що призводить до меншого споживання струму, ніж при традиційному стартері двигуна. Через знижену напругу також зменшується крутний момент, що приводить до м'якого або простому запуску. Пристрої плавного пуску використовуються для всіх типів двигунів змінного та постійного струму. Вони найчастіше використовуються з асинхронним двигуном із короткозамкненим ротором AC через його простоту, міцність і надійність.

Пристрої плавного пуску використовуються, коли механічна система (навантаження) вимагає обережного початку для зняття крутного моменту й напруги, пов'язаного з нормальним запуском. Це можна спостерігати при роботі конвеєрів, систем сушіння, шестерні та інших приладів. Пристрої плавного пуску можна використовувати для насосів, щоб виключити скачки тиску, що виникають у системах трубопроводів, коли швидкість рідини швидко змінюється.

Купити пристрій плавного пуску варто для того, щоб тимчасово зменшити напругу чи струм, зменшуючи при цьому і крутний момент. Деякі пристрої плавного пуску можуть використовувати твердотільну електроніку для управління потоком струму. Вони здатні контролювати від однієї до трьох фаз, причому трифазний контроль зазвичай дає кращі результати.

Більшість пристроїв плавного пуску використовують серію тиристорів або кремнієвих випрямлячів, щоб знизити напругу. Це також допомагає значно знизити нагрів двигуна. Пристрої плавного пуску часто є більш економічним вибором для завдань, де потрібно управляти швидкістю і обертовим моментом тільки під час запуску двигуна.

Які переваги у пристрої плавного пуску?

Багато хто вирішує купити пристрій плавного пуску, адже воно має безліч переваг. Воно забезпечує безпеку двигуна та робить його більш надійним. Прилад також підвищить ефективність установки і збільшить продуктивність додатків.

Пристрої плавного пуску електродвигуна забезпечать зменшений пусковий струм і зроблять меншою електричну напругу у двигуні та мережі. Вони також дозволять знизити механічний знос устаткування. Ви зможете швидко та просто встановити й налаштувати пристрій плавного пуску.

Воно «запускає» двигуни, а також може зупинятися, реверсувати, прискорювати й захищати їх. Незалежно від того, це невеликий вентилятор або частина гірського устаткування, двигун є рушійною силою.

Сьогодні легко знайти хороші пристрої плавного пуску в Україні. На сайті Simat можна вибрати потрібні варіанти серед широкого асортименту. Наші менеджери із задоволенням допоможуть вам визначитися з вибором і підкажуть, яка модель краще підійде для вашої задачі.

Всі пристрої відрізняються надійністю і високою якістю. Компанія пропонує продукцію тільки кращих перевірених брендів, тому ви можете бути впевнені в тому, що купите відповідне пристрій плавного пуску за доступною ціною.