Привід для клапану газового обладнання

Привід для газового клапану

Сучасні приводи для клапанів мають широкий діапазон використання як в атмосферних пальниках з модулюванням або багатоступеневою роботою (газове обладнання), так і в окремих пальниках або групах пальників в промислових печах.
Для газового клапану проводиться також монтаж з дистанційним управлінням у співвідношенні газ/повітря на пальниках з приводом для газового клапану. Пер ніж замовити привід для газового пальника з примусовим дуттям, слід визначитись з механічним регулюванням змішання паливо/повітря або з електронним регулюванням.
Привід клапану включає в себе великий спектр функцій:
● Функція ON/OFF запобіжної відсічення відповідно до EN 161;
● Уповільнений відкривання (швидке закривання);
● Низький рівень споживання струму;
● Можливість роз'ємного з'єднання (для клапанів);
● Індикація роботи – електрична;
● індикація ходу клапана.
Купити привід для газового обладнання можна за заздалегідь визначеними параметрами. Визначтесь з потужністю та ККД. Слід брати до уваги рівень інтенсивності при роботі клапану, та обирати брендових продавців. Серед їх пропозицій легко знайти якісний привід.

Рекомендації по монтажу газового клапана

Імпульсні трубки газового клапану повинні бути герметичні. Падіння або удар можуть значно вплинути на функції безпеки та привід для газового клапана. Щоразу після закінчення роботи (установка, монтаж, обслуговування клапану), переконайтеся, що електричні з'єднання знаходяться в належному стані і зробіть перевірки безпеки газового індикатору. Індикація ходу дозволить зчитувати показники обладнання.
Якщо рівень споживання струму на підприємстві досить важливий, слід поставитися до вибору певного устаткування з усією ретельністю. Для газового клапана слід виділити окрему кімнату. Зробивши відвід клапану, можна забезпечити максимальний рівень безпеки. Для газового обладнання потрібно встановити систему фіксації та налаштувати роботу приладів.