Панелі оператора

Сортувати:

За допомогою сенсорних панелей оператора ви зможете повністю вирішити завдання, пов'язані з побудовою людського й машинного інтерфейсу. Панелі оператора містять програмовані контролери. Вони працюють, використовуючи спеціальне програмне забезпечення.

Панелі оператора потрібні для того, щоб було легко керувати локальними установками. Також з їхньою допомогою можна здійснювати роботу з багаторівневими розподіленими автоматизованими системами. Їх джерела живлення бувають різними.

Для створення деяких панелей оператора застосовуються особливі матеріали. Їхня конструкція передбачає багато спеціальних деталей, але в ній немає рухомих механічних частин. За рахунок цього виробники забезпечують надійність панелей оператора.

Завдяки спеціальному складу їх можна використовувати в промислових сферах. Пристрої придатні для роботи навіть там, де створені важкі робочі умови. Сенсорні панелі оператора застосовуються в зонах, де сконцентровано багато пилу або де є сильні вібрації. Варто віддавати перевагу пристроям, зробленим з нержавіючої сталі. Такі моделі допустимо очищати навіть під прямий струменем води.

Для чого може знадобитися використання сенсорних панелей?

За допомогою сенсорних панелей оператора можна забезпечити зручність операторського інтерфейсу. Таким чином, буде централізоване місце для роботи людини, який управляє машиною.

Деякі моделі панелей оператора відображають інформацію у вигляді тексту і графіки. Для програмування можливе використання декількох мов. Оператор зможе моментально бачити на сенсорної панелі повідомлення про поточний стан обладнання, а також стежити за повідомленнями про аварійні ситуації. Програмне забезпечення також дозволяє регулювати потрібні параметри, переглядати графік або діаграму.

Використовуючи панелі оператора, це зручний спосіб упорядкування технологічними процесами, змінити налаштування в системі та зберегти нові дані. Дуже зручно, що організація процесу доступна у формі системного меню.

Зазвичай панель оператора потрібно підключити до приладу шляхом послідовного каналу обміну та програмованих контролерів. У сенсорних панелей і інших повинні бути спеціальні драйвери, які дозволяють швидко зв'язатися з пристроєм. Це може бути прилад будь-якого провідного виробника.

Які функції можуть бути у панелей оператора різних серій?

Зручно, коли в панелі оператора можна завантажувати програмне забезпечення, використовуючи кабель. Перед підключенням переконайтеся, що є спеціальний драйвер. Деякі панелі оператора передбачають завантаження програм за допомогою флешки або іншого носія. Останні кілька років така можливість доступна в модифікованих і розширених версіях.

Також можливо архівувати дані з панелі оператора на flash-накопичувач в будь-якому зручному форматі. Наприклад, це можуть бути графіки з температурними значеннями за місяць в Excel. Для деяких моделей можна створювати різні рівні доступу, а також скрипти, які дозволяють розширити можливості інтерфейсу.

У багатьох панелях оператора можна будувати графіки, відображати криві станів і змінні. За допомогою таблиць можна вести історію подій. Зручно переглядати дані в режимі реального часу. Можна не зберігати історію, якщо хочете заощадити пам'ять у пристрої. Є моделі, де можна завантажувати зовнішні зображення та створювати анімацію.

Сьогодні легко знайти хороші панелі оператора з доставкою в Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Вінницю, Херсон, Полтаву, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Ужгород, Словянськ,Павлоград, Северодонецьк, а також в інші міста України. На сайті Simat можна вибрати потрібні варіанти серед широкого асортименту. Наші менеджери із задоволенням допоможуть вам визначитися з вибором і підкажуть, яка модель краще підійде для вашої задачі.

Всі пристрої відрізняються надійністю і високою якістю. Компанія пропонує продукцію тільки кращих перевірених брендів, тому ви можете бути впевнені в тому, що купите відповідну панель оператора за доступною ціною. 

SIMATIC HMI Unified Comfort Panel

SIMATIC Basic Panel

SIMATIC HMI Comfort Panel