Проміжні реле

Сортувати:

Проміжне реле - електромагнітне обладнання, яке використовується в електричних мережах. Реле відповідає за замикання / розмикання ланцюга, а також може управляти різними потужними верстатами, комплексами, технологічними установками та іншим обладнанням. Головне завдання електромагнітного реле змінювати високі навантаження в ланцюзі, де воно встановлено, розмножувати і посилювати сигнали, отримані від інших пристроїв.

Принцип роботи і конструкція

Реле проміжне - це котушка електромагнітна з сердечником, яка підключається до постійного або змінного струма. Коли з'являється напруга на котушці виникає електромагнітна сила, яка притягує якір, який замикає розташовані на ньому рухомі контакти з нерухомими, закріпленими на корпусі. Таким чином, реле замикає або розмикає групу контактів. Одне реле електромагнітне може бути обладнано кількома групами замикаючих або розмикаючих контактів. Конструкція допоміжного електромагнітного реле складається з котушки управління, магнітопроводу, пружинного механізму і контактів.

За типом виконання реле проміжне 220В може бути:

  • Модульним. Таке реле встановлюється в розподільний ящик на DIN- рейку.
  • Реле під цоколь. Особливістю моделі є підставка-цоколь, на яку монтується робоча частина пристрою.

Особливості проміжного реле і сфера застосування

Реле проміжне має наступні характеристики:

  • номінальний струм становить не більше 16А;
  • пристрій має кілька виходів - до нього можна підключити відразу ряд електроприладів;
  • обладнання розраховане на часті спрацьовування без ризику поломок;
  • доступна вартість.

Проміжне реле 220 Вольт встановлюють для комутації автономних електроланок, управління потужними реле промислового призначення в яких сила струму при включенні доходить до 65А, для штучного уповільнення дії релейного захисту.

Де купити проміжне реле

Вигідно купити проміжне реле високої якості збірки від відомих виробників електромагнітного обладнання, можна скориставшись пропозиціями нашого інтернет-магазину. У каталозі представлений великий асортимент пристроїв за доступною ціною з гарантією виробника. Замовити обладнання можна в онлайн-режимі з доставкою по всій території України.