Асинхронні електродвигуни

Асинхронні двигуни можуть виготовлятися для різноманітного застосування. На сайті Simat ви знайдете пристрій різного значення. Всі низьковольтні асинхронні електродвигуни дуже ефективні та рентабельні.

Наприклад, існують асинхронні електродвигуни загального значення. Такі прилади розраховані на те, що їх будуть використовувати стандартно – за прямим призначенням.

Вони відповідають ЕFF2 класу енергоефективності.

Саме ці низьковольтні асинхронні двигуни мають такі технічні характеристики, які будуть відповідати більшості ваших вимог. Для їх виготовлення використовуються якісні матеріали, завдяки чому низьковольтні асинхронні прилади від Simat можуть працювати понад тридцять років.

Також існують асинхронні двигуни, в яких підвищений коефіцієнт корисної дії. Найчастіше їхній клас енергетичної ефективності дорівнює ЕFF1. Ці асинхронні електродвигуни можна сміливо купувати для тих сфер, де необхідне відповідальне застосування пристроїв.

Часто подібні низьковольтні асинхронні двигуни потрібні в паперовій промисловості, їх встановлюють і в системі для очищення води. Вони можуть знадобитися у виробництві при обробці металу та створенні будівельних матеріалів, а також у харчовій промисловості.

До таких асинхронних електродвигунів виробники пред'являють особливі вимоги. Важливо ретельно їх спроектувати, щоб використання було максимально ефективним. Часто моделі з підвищеним коефіцієнтом корисної дії застосовуються разом із технологічним обладнанням у зазначених вище галузях. Ці низьковольтні асинхронні електродвигуни виготовляють таким чином, щоб вони відповідали найвищим виробничим стандартам.

Який може бути захист асинхронних двигунів?

Низьковольтні асинхронні володіють різними видами захисту. Наприклад, він може бути типу «d» – представлений вибухонепроникним покриттям. Його застосовують для тих асинхронних електродвигунів, які розташовані в першій або другій зоні. За допомогою кожуха утримується ймовірний всередині вибух. Таким чином, іскри та полум'я не зможуть вийти назовні – в те середовище, яке оточує низьковольтні асинхронні пристрої. Оболонка поверхні повинна досягати певної максимальної температури. Важливо, щоб ця температура не була більше величини, що визначається температурним класом суміші газу в оточенні.

Також існує захист типу «р». Він забезпечує продув за рахунок надлишкового тиску. Його застосовують, щоб захистити великі низьковольтні асинхронні електродвигуни, які повністю закриті. Деякі частини пристроїв можуть привести до того, що вибухонебезпечний газ запалиться. Щоб цього не сталося, кожух буде продуватися. За допомогою цього реально видалити вибухонебезпечну суміш до того, як запустяться асинхронні двигуни. Таким чином, вона не зможе потрапити під кожух доти, поки пристрій знаходиться в робочому стані.

Зустрічаються асинхронні електродвигуни із захистом типу «е». Він забезпечує підвищену надійність, не допускаючи вибух. Це відбувається за рахунок особливої конструкції асинхронних двигунів, а також частин, що проводять струм. У пристроях із таким захистом не утворюватимуться іскри та дуги. Вони не стануть нагріватися більше ніж температура певної газової суміші. Низьковольтні асинхронні електродвигуни вимкнуться до того, як в обмотці статора й у лобових частинах сильно підвищиться температура.

Існують асинхронні електродвигуни із захистом типу «n». Він забезпечує підвищену надійність проти вибухів. Цей захист можна застосовувати для маленьких і великих низьковольтних асинхронних пристроїв. Коли конструюється прилад, то приймаються додаткові захисні заходи. Завдяки цьому низьковольтні асинхронні електродвигуни в різних робочих режимах не стають джерелами іскрового чи дугового розряду. Їхня поверхня не нагрівається до такої міри, щоб навколишня вибухонебезпечна суміш запалала.

Вирішили купити асинхронні електродвигуни?

Сьогодні легко знайти хороші моделі в Україні. На сайті Simat можна вибрати потрібні асинхронні двигуни серед широкого асортименту. Наші менеджери залюбки допоможуть вам визначитися з вибором і підкажуть, яка модель краще підійде для вашої задачі.

Всі пристрої відрізняються надійністю та високою якістю. Компанія пропонує продукцію тільки кращих перевірених брендів, тому ви можете бути впевнені в тому, що купите хороший асинхронний електродвигун за доступною ціною.