Компанія «Simat» надає різноманітні інжинірингові послуги на професійному рівні. Довіртеся нам – і ми допоможемо Вам із проектуванням та встановленням обладнання, введенням його в експлуатацію, переміщенням, обслуговуванням приборів і навіть навчанням персоналу. Наші послуги будуть корисні для компаній-представників різних галузей.

Інженерний відділ компанії «Simat» проектує рішення для промислової автоматизації будь-якого рівня складності. Для цього використовується найбільш сучасне обладнання та програмне забезпечення провідних світових виробників. Це дозволяє знайти найкраще рішення для кожної конкретної задачі.

Команда фахівців супроводжує проект на всіх етапах його реалізації:

  • розробка технічного завдання (проектування);
  • поставка та монтаж обладнання;
  • введення в експлуатацію;
  • технічний супровід під час експлуатації.

Будьте певні: Ви отримаєте високий рівень сервісу. Послуги компанії «Simat» мають значний попит, адже вони надаються за участі та технічної підтримки спеціалістів відомих брендів у Німеччині, Італії, Швейцарії. До того ж за потреби ми можемо доставити для Вас будь-який електротехнічний товар із країн Європи.

Компанія «Simat» спеціалізується на імпорті та розповсюдженні:

  • автоматизації виробництва (всі види датчиків);
  • технологічних інструментів (температура, тиск, рівень, витрата, клапани, рН і хімічні вимірювання, регулюючі клапани, аналізатор газу/повітря);
  • обладнання для управління рухом (двигун, регулятор, інвертор , PLC, кодер, лінійний датчик, датчик позиції);
  • запчастини для промислової безпеки (реле, вимикач, запобіжник тощо).

«Simat» – одне з провідних агентств у галузі промислової автоматизації компонентів і обладнання для різних галузей промисловості. Це можуть бути цемент, сталь, скло, автоматизація, нафта і газ, продукти харчування.

Компанія «Simat» допоможе знайти кращий варіант автоматизації для Вашого бізнесу. На нашому сайті можна швидко замовити різні інжинірингові послуги, щоб отримати ефективне рішення Вашої задачі.