Низьковольтна комутаційна апаратура

Сортувати:

Низьковольтну комутаційну апаратуру вживають для того, щоб було зручно питати, управляти і захищати електричні ланцюги з різною напругою. Воно може коливатися від двох вольт до тисячі. Прилади з розряду низьковольтної комутаційної апаратури здатні відключати то ділянки, які пошкоджені. Завдяки цьому лінія буде захищена від короткого замикання.

Вибираючи низьковольтну комутаційну апаратуру, варто зверніть увагу на безліч нюансів. Важливі технічні характеристики, вони бувають різними для кожної моделі. Враховуйте максимальну розрахункове навантаження, яка може надаватися на комутаційну апаратуру. Також оціните, в яких умовах ви збираєтеся користуватися приладами. Потрібно розуміти, де саме буде застосовуватися комутаційна апаратура.

Особливості деякий комутаційної апаратури

За допомогою вимикача, що працює на автоматі, можна вимикати і включати ланцюг. Також така комутаційна апаратура здатна захистити від перевантаження мережі і запобігти замикання.

У приладів бувають різні показники номінального струму, тому варто робити вибір, Виходячи з потреб і конкретних завдань. До цієї низьковольтної комутаційної техніки можна ще встановити різні корисні аксесуари - незалежні розчіплювачі або блок-контакти. Перевага автоматичного вимикача в тому, що його можливо використовувати багаторазово.

Така низьковольтна комутаційна апаратура як перемикач застосовується для того, щоб було легко керувати електроланцюг. Це відноситься і до пакетномого вимикача. Прилади використовуються в якості вступних елементів. Вони також потрібні, щоб розподіляти електричну енергію і керувати асинхронним двигуном вручну. У цій низьковольтної комутаційної техніки є механізм для перемикання.

Диференціальний вимикач-автомат являє собою з'єднання приладу захисного відключення з автоматом. Перший потрібен, щоб захищати користувачів від удару струмом. Також ця низьковольтна комутаційна апаратура запобігає пожежі. Апарати будуть надавати реакцію на струм витоку, Який проходить крізь пошкоджений провідник.

Запитайте користується і така низьковольтна комутаційна техніка як магнітний контактор і пускач. Вони потрібні, щоб дистанційно керувати споживачами енергії. Їх необхідно використовувати в ланцюгах, де є постійний і змінний струм. Ця низьковольтна комутаційна апаратура різниться в залежності від кількості контактів. В магнітного пускача є теплове реле, на відміну від контактора. Саме через такого переваги пускач встановлюють для того, щоб захищати асинхронні двигуни від перевантаження комутаційною апаратурою вважається і рубильник. З його допомогою включають електричний ланцюг і розрив. Дана комутаційна апаратура буває перекидний і звичайної, в якій всього два стани (включено і вимкнене). Рубильник першого виду здатний замикати і розмикати дві електроланцюзі. Рукоятка цієї низьковольтної комутаційної техніки може бути в трьох станах. В середньому контакти розмикаються, а в інших двох (крайніх) контакти замикаються.

Низьковольтна комутаційна техніка має різну комплектацію. Рубильник іноді продається відразу із запобіжника, який захищає ланцюг від замикання і перевантаженість.

Де купити низьковольтну комутаційну апаратуру

Низьковольтна комутаційна техніка на сайті SiMAT з доставкою в Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Вінницю, Херсон, Полтаву, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Ужгород, Слов'янськ, Павлоград, Сєверодонецьк, а також в інші міста України відрізняється надійністю, високою якістю і довговічністю. Можна легко придбати повний комплект обладнання або одну модель за вигідними для вас цінами. Прилади дозволять вам вирішити різного роду завдання. Наш менеджер допоможе вам визначитися з вибором і підібрати таку низьковольтну комутаційну апаратуру, яка буде максимально відповідати вашим вимогам.