Електропривід

Сортувати:

Siemens Електродвигун 1LA5223-2AA10-Z D22

Siemens Електродвигун

107 831 грн.

Електроприводна техніка може перетворити електроенергію від системи електричного безперебійного живлення чи від батареї в механічну. Також вона разом із комплектними пристроями здатна перетворити сили на рух.

Багато варіантів електроприводної техніки забезпечують автоматизацію та управління, полегшуючи наше повсякденне життя. Це може бути ліфт, ескалатор, приводи воріт, пральна машина, блендер, електробритва та багато іншого. Все це було би немислимим без приводної техніки.

Технологія електроприводу й електроприводна техніка в цілому також тепер необхідна в промисловості при виробництві. Там автоматизація й управління відіграють ключову роль. Це особливо важливо в машинах і на заводах, де електроприводна техніка може знадобитися для автоматичного управління в виробничих і логістичних процесах. Сьогодні привідна техніка споживає переважну частку нашої спільної електричної енергії.

Переваги електроприводної техніки

Серед переваг електроприводної техніки виділяють зручність експлуатації та довговічність. Це можливо завдяки технологічному прогресу й широким можливостям виробників. Привідна техніка відрізняється надійністю. Вона здатна забезпечити стабільну безперебійну роботу, тому підходить навіть для важких умов експлуатації.

Комплектні пристрої потрібні не тільки для автоматичного управління, а й для економії витрат. Це забезпечує високу енергоефективність. Деякі моделі можуть адаптуватися до ваших індивідуальних специфікацій.

Якими можуть бути сучасні комплектні пристрої електроприводної техніки?

Технологія електроприводу може бути нішевою пропозицією для машин через низьку потужність і високі витрати. Це можна змінити, збільшивши швидкість двигуна. Сьогодні деякі виробники приводної техніки розробляють електричні високошвидкісні приводи для будівельних і сільськогосподарських машин. Ці приводи складаються електродвигуна, що швидко рухається, та компактного редуктора. Основна увага приділяється розвитку передачі та розширенню синтезу структури, конструктивного дизайну, тестуванню модулів.

Існує електроприводна техніка з перевіреною технологією для автоматичного управління та зменшення гармонік вхідного струму. Хоча надзвичайно компактні розміри деяких моделей відповідають специфікаціям, у них не використовуються додаткові компоненти. Конденсатори з тривалим терміном служби, автоматичні службові повідомлення та простота обслуговування дозволяють забезпечити економічний і ефективний дизайн, а також експлуатацію системи.

Де можна купити електроприводну техніку?

Сьогодні легко знайти хорошу електроприводну техніку в Україні. На сайті Simat можна вибрати потрібні електроприводи серед широкого асортименту з доставкою в Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Вінницю, Херсон, Полтаву, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Ужгород, Слов'янськ, Павлоград, Сєверодонецьк, а також в інші міста України. Наші менеджери із задоволенням допоможуть вам визначитися з вибором і підкажуть, яка модель краще підійде для вашої задачі.

Вас приємно здивує простота установки й експлуатації електроприводної техніки. Вона відрізняється високою продуктивністю та вимагає мінімального технічного обслуговування. Протестована за різними чітко визначеними параметрами електроприводна техніка відповідає міжнародним стандартам якості.

Всі пристрої відрізняються надійністю. Компанія пропонує продукцію тільки кращих перевірених брендів, тому ви можете бути впевнені в тому, що купите відповідну якісну електроприводну техніку за доступною ціною.