Контролери для систем ОВК

Контролери для систем ОВК

Незалежно від того, де ви знаходитесь в даний момент часу, вашій будівлі завжди потрібно безперебійна робота систем ОВК: опалення, вентиляції та кондиціонування - це умова комфортного і продуктивного існування ваших орендарів.
Як би там не було, система ОВК не дешеве задоволення: в середньому для систем ОВК відводиться половина від загальної кількості енергоспоживання всієї будівлі. Тому впевненість в тому, що ваша система працює на повну потужність критично позначається на вартості експлуатації.
Контролери для систем ОВК - мозок всієї ОВК системи, які відстежують внутрішні показники будівлі і відправляють у відповідь сигнал, запускаючи в роботу взаємопов'язані зміни, забезпечуючи тим самим комфорт вентиляції та кондиціонування. Систем ОВК безліч, тому наявність таких додатків як контролери для систем ОВК просто необхідна. Процеси вентиляції та кондиціонування залежать від чіткої роботи автоматики. Для таких систем процес моніторингу досить простий.

Принципи роботи контролерів для систем ОВК

Контролери мають кілька ключових переваг:
● Контроль системи
● Балансування напруги та ККД систем
● Низьке споживання електричного струму
Контролери для систем ОВК допомагають керувати безліччю моментів, починаючи з центральних станцій, і закінчуючи термінальним обладнанням та датчиками. Обмін даними між контролерами гарантує, що певна кількість систем ОВК вашого будинку працюють спільно, підвищуючи комфорт і енергоефективність. Системами ОВК користуються майже всі промислові підприємства. Для систем встановлюється спеціальна інфраструктура. Потужності такого обладнання для систем хатнього розташування цілком достатньо. Для систем, розміщених у промислових цехах, обираються більш потужніші та надійніші контролери.