Способи оплати товару 

Оплата готівкою 

Товар оплачується готівкою тільки в національній валюті. При здійсненні оплати Ви отримуєте товарний чек. 

Оплата онлайн Visa і MasterCard 

Оплата здійснюється картками Visa і MasterCard будь-якого банку без комісії таким чином: при оформленні замовлення на сайті Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі «Оплата» потрібно вибрати пункт «Сплатити банківською картою на сайті». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів. Наявність паспорта платника є єдиною умовою при отриманні замовлення.

Доставка товару 

Самовивіз товару

Ви можете безкоштовно отримати своє інтернет замовлення в одному з наших Центрів видачі замовлень. Про готовність інтернет замовлення до видачі Вас буде сповіщено за допомогою SMS-повідомлення, після узгодження з оператором або підтвердження замовлення в автоматичному режимі, за умови наявності достатньої кількості товару в обраному Центрі видачі замовлень. 

Доставка кур’єром

Вартість доставки інтернет замовлення залежить від ваги та габаритних розмірів товару. Точну вартість Ви можете побачити, оформивши інтернет замовлення та вибравши місто, куди необхідно здійснити доставку. Доставка товару з габаритними розмірами більше 3 метрів узгоджується індивідуально. При оформленні доставки інтернет замовлення можна вибрати один із таких часових інтервалів: з 9:00 до 15:00 та з 15:00 до 20:00. Вартість доставки кожного товару Ви можете дізнатися в картці товару, а загальну – у кошику.   

Вартість доставки залежить від - Більшої ваги та адреси доставки   

Доставка на відділення Нової Пошти або Meest Express

Доставка «Нова Пошта».

Мережа компанії складається з 4000 відділень по всій Україні. Вартість доставки залежить від ваги та об'єму замовлених товарів. Вартість післяплати 20грн. + 2% від зазначеної вартості товару при наложному платежі. Відправка товару здійснюється щодня до 18:00. Відвантаження великогабаритних замовлень з вантажного відділення здійснюється о 15:00 щодня крім вихідних.

Доставка «Meest Express».

Компанія «Meest Express» є найбільшим національним логістичним оператором в сегменті доставки «від дверей до дверей» в Україні. Можливість відправляти на відділення або кур'єром за адресою. Вартість доставки залежить від ваги та об'єму замовленого товару. Відправка товару здійснюється щодня до 18:00. Відвантаження великогабаритних замовлень з вантажного відділення здійснюється о 15:00 щодня крім вихідних.