1722668 FFKDSA1/V2-5,08- 4 GY BD:1-4 Клема для друкованого монтажу, Pheonix Contact
11 230 грн. (100 шт. )
Клема для друкованого монтажу 1722668 FFKDSA1/V2-5,08- 4 GY BD:1-4 - це якісне та надійне рішення для з'єднання електричних ланцюгів на друкованих платах. Вона дозволяє легко та швидко підключати та відключати проводи, забезпечуючи стабільний контакт та високу провідність.
Цей продукт відрізняється простотою встановлення та монтажу. Завдяки чіткій конструкції та зрозумілому інтерфейсу, його використання не потребує спеціальних навичок чи інструментів, що робить його ідеальним вибором як для професіоналів, так і для ентузіастів.
Клема виготовлена з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність та стійкість до зношування. Крім того, вона відповідає всім сучасним стандартам якості та безпеки, що гарантує надійне функціонування ваших електронних пристроїв.
1743058 FMC 1,5/ 8-ST-3,5GY1CN2BD1-8NZ Штекерна частина роз'єму , Pheonix Contact