Проміжні реле – це багатофункціональні пристрої, які забезпечують гальванічну розв’язку, підсилення сигналу та перетворення рівня напруги. Ці реле, в тому числі, використовуються для оптимальної координації ПЛК з контакторами, підвищення строку служби входів та виходів ПЛК, включаючи захист від перенапруги та ЕМС.

 

 

 

 

LZS проміжні реле у втичному виконанні – найбільш розповсюджена серія. Пропонуємо два типорозміри:
        - LZS:PT(MT) – версія шириною 28 мм на 3 або 4 перекидних (далі по тексту C/O) контакти і номінальний струм 6..12 А та
        - LZS:RT – шириною 15,5 мм на 1 або 2 C/O контакти і номінальний струм 10..16 А.

Проміжні реле LZS наявні у виконанні зі гвинтовими чи пружинними клемами, мають версію з «логічним розділенням» кіл котушки та виходів. Реле можна замовити в зборі або у вигляді окремих елементів для самостійного збирання. До комплекту входять: релейний модуль, цоколь для монтажу на DIN-рейку, LED модуль індикації наявності напруги, фіксуюча скоба та маркувальні таблички. Версії з напругою керування 24 V DC додатково оснащені захисним діодом. Реле LZS:PT/MT мають тестову кнопку для примусового ввімкнення контактів.

 

 

 

3RQ2 - це новий асортимент проміжних реле в корпусі титаново-сірого кольору, виконаних в «промисловому дизайні» - єдиному з іншим обладнанням групи SIRIUS. Ці реле мають монтажну глибину 90 мм та універсальний діапазон напруги керування 24..240 В AC/DC. При цьому мають на вибір від 1 до 3 C/O контактів. 3RQ2 мають ряд переваг для зручності підключення провідників та обслуговування. Зручність підключення забезпечується, наприклад, площею перерізу дротів до 4 кв. мм., наявністю версій зі знімними push-in чи гвинтовими клемами. Версія 3RQ2 з позолоченими контактами використовується для комутації струмів низьких значень і особливо підходять для входів та виходів ПЛК.

3RQ3 – інтерфейсні реле в корпусі шириною всього 6,2 мм. Наявні в версіях із механічними чи твердотільними виходами; з гвинтовими чи пружинними клемами. Їх головна задача – забезпечення максимального ресурсу входів і виходів ПЛК. Мають вбудований захист від зміни полярності напруги керування, LED індикацію наявності напруги та захисний діод. Також наявні версії із золоченими контактами з низьким перехідним опором для комутації струмів малих значень та використання в агресивних середовищах. Серед аксесуарів доступні шинки для підключення живлення, ізоляційні пластини для розмежування груп з відмінними рівнями напруги тощо.

Перетворювачі сигналів 3RS70 виконують функції гальванічної розв’язки для аналогових сигналів в діапазонах 0..10 В, 0..20/4..20 мА, а також функцію перетворення між цими сигналами. Вони незамінні в промислових умовах, коли стоїть задача передачі аналогових сигналів на велику відстань з мінімальними втратами точності. Завдяки використанню оптронів виконується гальванічна розв’язка та захист входів чи виходів ПЛК від електромагнітних завад та перенапруги. Перетворювачі сигналів SIRIUS 3RS70 захищені по всім входам від підвищення напруги понад 30 В та від неправильної полярності.

Проміжні реле SIRIUS служать для забезпечення надійної роботи системи автоматизації підприємств, захищають її центр – ПЛК – від перенапруги та виходу з ладу та є протестованим та оптимальним рішенням для роботи з ПЛК Siemens Simatic.