Автомати захисту двигуна

Сортувати:

Автоматичні вимикачі можна використовувати для захисту двигуна. Вони застосовуються для того, щоб запобігти короткому замиканню й тепловому навантаженню. Існують і моделі для дому, але на сайті Simat ви зможете купити промислові автоматичні вимикачі. У них передбачений захист двигуна.

Автоматичний вимикач буде спрацьовувати в певному діапазоні струму, який можна регулювати. Автомати захисту двигуна потрібні для того, щоб двигун міг безпечно працювати. Технічно їх можна використовувати з додатковими пристроями. Це може бути допоміжний перемикач, розчеплювач або сигнальний контакт.

У автоматичних вимикачів як пристроїв захисту двигуна є регульована уставка та спеціальна крива відключення. Також у них передбачені посадкові місця під din-рейку, які можна компактно встановити в щит. При цьому вони займуть всього два або три модульні місця.

Вимикачі автоматичні призначені для того, щоб захищати однофазні та трифазні електричні двигуни. Розчеплювачі можуть бути двох видів: електромагнітними й термічними.

Що врахувати, вибираючи автоматичний вимикач?

Якщо ви вирішили купити автоматичні вимикачі, то варто звернути увагу на деякі нюанси. Наприклад, дізнайтеся, який номінальний струм у приладу. Це максимальні показники струму в електропроводці, які не зможуть привести до того, що автомат захисту двигуна вимкнеться. Можна знайти пристрої від 0,5 Ампера до 125 ампер.

Також уточніть кількість полюсів. Вона буде залежати від того, скільки до вимикачів автоматичних підключається фаз. Важливо знати, з якою швидкістю буде спрацьовувати прилад. Для цього можете запитати у продавця про характеристики часу автоматичного вимикача.

Не знаєте, який автоматичний вимикач вибрати?

Перш ніж придбати конкретний пристрій, визначитеся з параметрами. Саме завдяки їм ви зможете вдало підібрати автоматичні вимикачі. Щоб уникнути ризику, краще проконсультуватися з фахівцями. Наприклад, менеджери компанії Simat допоможуть вам підібрати автомат захисту двигуна, який би максимально відповідав вашим вимогам.

Щоб самостійно вибрати модель, вам потрібно знати, який перетин у кабелю на лінії, що захищається. Також уточніть потужність пристрою, котрий плануєте підключати на цій лінії. Ці характеристики особливо важливі, якщо ви хочете придбати автоматичний вимикач постійного струму.

Не варто брати прилади, які вже були у вжитку. Найчастіше їх пропонують на блошиних або стихійних ринках. Ви не будете знати, що всередині автоматичного вимикача.

Важливо, щоб внутрішній стан механізму був справним. Пам'ятайте, що саме від автоматичних вимикачів залежить безпека приміщення і тих, хто в ньому перебуває. Перед покупкою ви можете проконсультуватися з електриком або нашими фахівцями.

Де можна купити електромагнітні пускачі?

Сьогодні легко знайти хороші автоматичні вимикачі з доставкою в Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Вінницю, Херсон, Полтаву, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Ужгород, Слов'янськ, Павлоград, Сєверодонецьк, а також в інші міста України. На сайті Simat можна вибрати потрібні варіанти серед широкого асортименту. Наші менеджери із задоволенням допоможуть вам визначитися з вибором і підкажуть, які моделі автоматів захисту двигуна краще підійдуть для вашого завдання.

Вас приємно здивує простота установки та експлуатації автоматичних вимикачів. Вони відрізняються високою продуктивністю й вимагають мінімального технічного обслуговування. Протестовані за різними чітко визначеними параметрами автоматичні вимикачі відповідають міжнародним стандартам якості.

Всі пристрої відрізняються надійністю. Компанія пропонує продукцію тільки кращих перевірених брендів, тому ви можете бути впевнені в тому, що купите відповідні якісні автомати захисту двигуна за доступною ціною.