Контактори та електромагнітні пускачі

Сортувати:

Siemens Контактор 3RT2 3RT2024-1AP04

Siemens Контактор 3RT2

1 215 грн.

Управління потужними електродвигунами – це доволі складне завдання. Воно пов’язане з прихованою небезпекою, адже справа стосується електричного струму. Для розмикання й замикання електричних ланцюгів у дистанційному режимі використовується спеціальний безпечний прилад – магнітний пускач або контактор.

Їх часто застосовують на заводах, фабриках і підприємствах різного призначення. Магнітний пускач є більш складним за конструкцією пристроєм. До його конструкції, крім триполюсних контакторів, належать ще й інші складові.

Асортимент компанії Simat доволі широкий. Ми працюємо над його збільшенням, і тим, щоб продукція завжди була в наявності. Вам не доведеться довго чекати поставок потрібної модифікації: ви отримаєте магнітні пускачі та контактори максимально оперативно – варто лише оформити замовлення на сайті. Ми співпрацюємо безпосередньо з багатьма виробниками, тому ціна на контактори буде максимально доступною у порівнянні з ринковою.

Варто розрізняти магнітний пускач або контактор

Контактори являють собою групу контактів, яка здійснює багаторазове переключення електричних ланцюгів протягом певного відрізка часу й управляється будь-яким зовнішнім джерелом. Вони можуть бути як окремим пристроєм, так і входити до складу іншого обладнання, наприклад, магнітного пускача.

У контакторах є містять електромагнітна котушка, яка гасить електричну дугу, що створюється при замиканні ланцюга. Під час вмикання котушки виникає струм, який супроводжує магнітним полем. Під його впливом відбувається намагнічування ротора та його притягання до статора. Тому спрацьовує контактор, що призводить в дії контактну систему.

Магнітні контактори розрізняють залежно від типу комутованого струму. Таким чином, бувають контактори постійного та змінного струму. При дотриманні певних умов одні й ті ж пристрої можуть забезпечувати взаємодію навантаження струму. Це стосується ситуацій, і коли він постійний, і коли змінний.

Якщо контактор – це більш простий пристрій, то до складу магнітного пускача зазвичай входять безпосередньо контактор, теплове реле для захисту двигуна від перевантажень по струму. Також магнітні пускачі мають кнопки «Стоп» і «Пуск» та індикацію. Іноді ще є автоматичний вимикач для захисту від короткого замикання.

Магнітний пускач може бути вкладеним в корпусі. Однак це далеко не всі відмінності. У будь-якому випадку наші досвідчені консультанти впевнено роз'яснять вам всі тонкощі вибору обладнання для управління силовими ланцюгами та допоможуть правильно зробити вибір.

Переважно магнітні пускачі застосовуються для того, щоб вмикати та вимикати асинхронний двигун трифазовий. За допомогою магнітного пускача можна легко регулювати різного типу навантаження. Це може стосуватися нагрівальних елементів чи джерел світла.

Магнітні пускачі бувають відкритими й захищеними; реверсивними та нереверсивними; із вбудованим тепловим захистом електродвигуна від перевантаження та без нього. Крім цього пускачі можуть істотно відрізнятися за внутрішньою будовою і додатковим функціоналам.

Яким може бути контактор і магнітний пускач?

Контактори та магнітні пускачі різні за своїм призначенням. Пристрій буває нереверсивним і реверсивним. У пускачів і контакторів іноді є, а іноді немає теплового реле, датчиків руху та кнопок, завдяки яким можна здійснювати керування. Прилади можуть мати різний ступінь захисту від впливу оточення. Також вони різняться напругою котушки в робочому стані.

Сьогодні легко знайти хороші пристрої в Україні. На сайті Simat можна вибрати потрібні контактори й магнітні пускачі  доставкою в Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Вінницю, Херсон, Полтаву, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Ужгород, Слов'янськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, а також в інші міста України серед широкого асортименту. Наші менеджери залюбки допоможуть вам визначитися з вибором і підкажуть, яка модель краще підійде для вашої задачі.

Всі прилади відрізняються надійністю та високою якістю. Компанія пропонує продукцію тільки кращих перевірених брендів, тому ви можете бути впевнені в тому, що купите якісні контактори та магнітні пускачі за доступною ціною.