Термостати і регулятори для ОВК

Сортувати:

Контролер температури RAV11.1

Контролер температури

2 983 грн.

Контролер температури RDH10

Контролер температури

1 278 грн.

Кімнатний термостат RDD100

Кімнатний термостат

1 440 грн.

Кімнатний термостат RDD100.1

Кімнатний термостат

1 440 грн.

Кімнатний термостат RDD100.1DHW

Кімнатний термостат

2 032 грн.

Кімнатний термостат RDD310/EH

Кімнатний термостат

1 939 грн.

Кімнатний термостат RDE100

Кімнатний термостат

1 625 грн.

Кімнатний термостат RDE100.1

Кімнатний термостат

1 625 грн.

Кімнатний термостат RDE100.1DHW

Кімнатний термостат

3 037 грн.

Кімнатний термостат RDE410/EH

Кімнатний термостат

2 491 грн.

Кімнатний термостат REV13-XA

Кімнатний термостат

2 610 грн.

Для систем ОВК необхідні регулятори і термостати. Регулятори температури обмежують даний показник для підтримки необхідного балансу по градусам.

Регулятори потужності електричних систем обмежують вольтаж і загальне споживання енергії. Якщо говорити про регулятори витрати енергії - їх присутність в системі виправдано. Кімнатний регулятор налаштовує роботу системи на потрібний лад і сприяє стабільній роботі обладнання.

Рішення для дому та підприємств кардинально відрізняються по потужності і функціональними можливостями. Вибираючи кімнатний термостат для систем ОВК на дому, слід врахувати також і регулятор температури. Промислові регулятори потужності електричних систем ОВК включають інтегровані і окремі рішення. Регулятори температури для систем промислового призначення мають різні встановлені режими і безліч градацій на вимірювальній шкалі.

Як підібрати кімнатний термостат

Кімнатний термостат до електричного котла повинен мати цілу низку показників і якостей, таких як:

  • Наявність дисплея або зручної шкали індикації;
  • Коректне відображення температури;
  • Просте управління;
  • Регуляцію періоду дня;
  • Точна настройка температури.

Рішення для дому повинні бути зручними і компактними. Регулятори витрати газу повинні забезпечувати рівномірне надходження речовини для запобігання надмірного споживання газу. Кімнатний регулятор - доступне і функціонально виправдане рішення для кожного будинку. Рішення для житлових приміщень повинні забезпечувати швидкий доступ до функцій і комфортність в управлінні і налаштуванні.

Вибирати вартує з перевірених брендів, спираючись на конструктивні відгуки і моделі, які позитивно зарекомендували себе на ринку. Технічні характеристики багатьох пристроїв схожі, і відрізняються лише по ряду нюансів. Встановлюючи їх в свою систему ОВК, кожен користувач повинен подбати про сумісність свого устаткування з новими елементами.

Де купити термостати і регулятори для ОВК?

Термостати і регулятори для ОВК Siemens з доставкою в Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Вінницю, Херсон, Полтаву, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Ужгород, Слов'янськ, Павлоград, Сєверодонецьк, а також в інші міста України можна купити в інтернет-магазині Simat.