0821111 UC-WMT (23X4) BU: Маркування для провідників (PATG і PATO), Pheonix Contact

Card image cap

10 025 грн. (100 шт. )

Гарантія
Доставка
Оплата

Маркування для провідників 0821111 UC-WMT (23X4) BU призначене для оптимізації ідентифікації та організації шляхів електропроводки. Це рішення забезпечує швидку і легку навігацію у великих мережах кабелів та інших проводів.

Використання цього продукту є ефективним способом підтримки систематизованої інфраструктури, що особливо важливо в промислових та офісних умовах. Система маркування забезпечує стандартизацію, роблячи процес установки та обслуговування швидшим та зручнішим.

Маркування проводів 0821111 UC-WMT (23X4) BU також відзначається високою якістю використаних матеріалів, що гарантує їхню тривалу експлуатацію у різних умовах. Вони можуть бути застосовані для різних типів проводів і трубопроводів, що робить їх універсальним рішенням для електричних систем.