0829308 US-WMT (30X4) RD: Маркування для провідників (PATG і PATO), Pheonix Contact

Card image cap

20 095 грн. (100 шт. )

Гарантія
Доставка
Оплата

Представляємо вашій увазі продукт 0829308 US-WMT (30X4) RD, спеціально розроблений для маркування провідників. Ця високоякісна система маркування ідеально підходить для ідентифікації провідників, включаючи моделі PATG та PATO, що значно спрощує їх обслуговування.

Маркувальні елементи виготовлені з преміального матеріалу, який відрізняється довговічністю та стійкістю до зовнішніх впливів. Це забезпечує збереження чіткості та точності маркування навіть в агресивних середовищах. Компактний розмір 30X4 мм дозволяє легко інтегрувати цю систему в будь-які інженерні рішення.

0829308 US-WMT (30X4) RD також вирізняється простотою у використанні та швидкістю установки. Завдяки цим властивостям, система маркування стане незамінним помічником для фахівців у галузі інженерії та електротехніки.