0831210 UCT-WMCO 4,7 (12X4) YE: Маркування для провідників 1пл.=32ел., Pheonix Contact
14 024 грн. (100 шт. )
0831210 UCT-WMCO 4,7 (12X4) YE - це високоякісне маркування для провідників, яке забезпечує надійне та зручне позначення електричних компонентів. Маркування особливо корисне при роботі з великою кількістю кабелів або дротів, тому що дозволяє відразу визначити, до якого елементу відноситься той чи інший провід.
Кожна пластинка містить 32 елементи, що робить комплект досить економічним і вигідним для масштабних проєктів. Жовтий колір маркування забезпечує відмінну видимість, що є важливим для безпеки та швидкості роботи на електроустановках.
Цей продукт є ідеальним вибором для електротехнічних інженерів і монтажників, які прагнуть досягнути високого рівня організації в своїй роботі. Продукт відповідає сучасним стандартам якості і легко адаптується до різних умов експлуатації.