1146535 FOC-LC:PA-ST:PA-OM2:D01/10 Патч корд, Pheonix Contact
1 963 грн. (1 шт. )
Патч корд 1146535 FOC-LC:PA-ST:PA-OM2:D01/10 є високоякісним рішенням для забезпечення стабільного і надійного з'єднання у волоконно-оптичних мережах. Він забезпечує швидкість передачі даних відповідно до стандарту OM2, що гарантує високу швидкість та пропускну здатність.
Завдяки коннекторам типу LC і ST, цей кабель ідеально підходить для найрізноманітніших застосувань, включаючи телекомунікацію та обчислювальні мережі. Довжина кабелю 1 метр забезпечує достатню гнучкість при встановленні, що особливо важливо для організації кабельного господарства у місцях з обмеженим простором.
Кабель виготовлений з високоякісних матеріалів, що забезпечує його довговічність та стійкість до зовнішніх впливів. Оболонка стійка до переломів і зламів, що дозволяє використовувати патч корд навіть в умовах агресивного середовища. Таким чином, 1146535 FOC-LC:PA-ST:PA-OM2:D01/10 гарантує стабільну передачу сигналу без перешкод і втрат.