1212256 CF 500/DIE RCT 10-3: Матриця для автом. обтискного пристрою, Pheonix Contact
10 219 грн. (1 шт. )
1212256 CF 500/DIE RCT 10-3 - це високоякісна матриця, яка призначена для використання з автоматичним обтискним пристроєм. Цей продукт є незамінним у процесах, де потрібно забезпечити надійне і міцне обтискання різних дротових з'єднань. Завдяки його універсальному дизайну, матриця легко інтегрується і забезпечує високий рівень продуктивності.
Ця матриця виконана з міцних матеріалів, що гарантує довговічність та стійкість до інтенсивного використання. Вона підходить як для професійного використання в промисловості, так і для потреб домашніх майстрів. Простота у використанні дозволяє швидко адаптуватися до будь-яких виробничих умов, що робить цей продукт ідеальним для широкого спектра завдань.
Завдяки своєму інноваційному дизайну, 1212256 CF 500/DIE RCT 10-3 допомагає знизити витрати часу на обтискання і підвищує ефективність роботи. Купуючи цю матрицю, ви отримуєте не тільки високоякісний інструмент, але і надійного помічника в будь-яких електромонтажних роботах.