1400678 SAC-3P-MS/ 2,5-PUR/BI-1L-R 180 Кабель для датчика / виконавчого елемента, для електромагнітного клапану, Pheonix Contact
1 088 грн. (1 шт. )
1400678 SAC-3P-MS/ 2,5-PUR/BI-1L-R 180 – це високоякісний кабель, призначений для підключення датчиків до електромагнітних клапанів. Виготовлений з використанням найсучасніших технологій, цей кабель забезпечує надійне та стабільне з'єднання, що гарантує безперебійну роботу вашого обладнання.
Кабель має трижильний дизайн і покритий міцною оболонкою з поліуретану, що забезпечує йому виняткову стійкість до механічних пошкоджень і зносу. Довжина кабелю становить 2,5 метра, що робить його ідеальним вибором для більшості промислових застосувань. Крім того, модель BI-1L-R 180 спеціально розроблена для зручності монтажу і надійності в експлуатації.
Цей продукт підходить для використання в різноманітних умовах, в тому числі в агресивних середовищах, завдяки високому рівню захисту від вологи та пилу. 1400678 SAC-3P-MS – це оптимальний вибір для тих, хто шукає надійне рішення для свого обладнання.