1400736 SAC-3P-MS/0,4-PUR/CI1LS SCO VL Кабель для датчика / виконавчого елемента, для електромагнітного клапану, Pheonix Contact
767 грн. (1 шт. )
Цей високоякісний кабель 1400736 SAC-3P-MS/0,4-PUR/CI1LS SCO VL призначений для забезпечення надійного з'єднання між вашим датчиком або виконавчим елементом та електромагнітним клапаном. Завдяки своїй міцній конструкції та гнучким властивостям, він забезпечує тривале використання без втрати якості сигналу.
Кабель виготовлений з матеріалу PUR, що робить його стійким до механічних пошкоджень, а також забезпечує додаткову гнучкість. Завдяки високій стійкості до зносу і дії хімічних речовин, цей кабель є ідеальним вибором для промислових застосувань, де потрібна максимальна надійність протягом тривалого часу.
Універсальність та легкість в установці роблять цей кабель незамінним інструментом в арсеналі кожного технічного спеціаліста, що працює з електромагнітними системами. Завдяки його компактності та легкості, ви можете легко інтегрувати його в систему з мінімальними зусиллями.