1403159 SAC-4P-0,80-PUR/8P-M12FS SH SO Кабель для датчика / виконавчого елемента, гніздо, Pheonix Contact

Card image cap

1 028 грн. (1 шт. )

Гарантія
Доставка
Оплата

Кабель для датчика / виконавчого елемента 1403159 SAC-4P-0,80-PUR/8P-M12FS SH SO призначений для підключення різноманітних датчиків та виконавчих елементів в автоматизованих системах. Він забезпечує надійне з'єднання завдяки високоякісним матеріалам, з яких виготовлений.

Особливості:

Кабель має довжину 0,8 метра і виготовлений з матеріалу PUR, який забезпечує високу стійкість до механічних пошкоджень та впливу хімічних речовин. Вісім контактів у гнізді M12FS SH SO гарантують стабільний сигнал і мінімізують ризик втрати даних.

Застосування:

Цей кабель ідеально підходить для використання в промислових умовах, де потрібна висока надійність та довговічність. Він може використовуватися в різних галузях, включаючи машинобудування, автоматизацію виробництва та багато іншого.