1404200 SAC-8P-M 8MS/ 3,0-PUR/M 8FS Кабель для датчика / виконавчого елемента, штекер-гніздо, Pheonix Contact
1 589 грн. (1 шт. )
Представляємо вашій увазі високоякісний кабель 1404200 SAC-8P-M 8MS/ 3,0-PUR/M 8FS. Цей кабель призначений для підключення датчиків та виконавчих елементів у різних автоматизованих системах. Виготовлений з сучасних матеріалів, кабель забезпечує надійну передачу сигналів з мінімальними втратами.
Кабель має коннектори типу штекер-гніздо, що робить його зручним у підключенні та монтажі. Довжина кабелю становить 3 метри, що дозволяє гнучко використовувати його у різних умовах.
Завдяки поліуретановій оболонці, кабель відрізняється високою міцністю та стійкістю до зовнішніх впливів, таких як механічні пошкодження та волога. Це робить його ідеальним вибором для використання не лише у виробничих приміщеннях, але й на відкритому повітрі.
Кабель 1404200 SAC-8P-M 8MS/ 3,0-PUR/M 8FS - це оптимальне рішення для забезпечення стабільності та якості підключення у будь-яких умовах експлуатації.