1407261 SAC-5P-M12MS/ 2,0-28X/M12FS OD Кабель для датчика / виконавчого елемента, штекер-гніздо, Pheonix Contact

Card image cap

1 782 грн. (1 шт. )

Гарантія
Доставка
Оплата

Кабель SAC-5P-M12MS/2,0-28X/M12FS OD призначений для високоякісного підключення датчиків та виконавчих елементів у різних системах автоматизації. З його допомогою ви зможете забезпечити надійність і стабільність передачі сигналів між пристроями, що важливо для точності їхньої роботи на виробництві або в лабораторних умовах.

Цей кабель має стандартні з'єднання M12, які роблять його універсальним рішенням для багатьох сучасних приладів та автоматизованих систем. Довжина кабелю 2 метри дозволяє зручно підключати пристрої на певній відстані один від одного, забезпечуючи гнучкість в установці.

Високоякісні матеріали, з яких виготовлений кабель, забезпечують його тривалу експлуатацію та стійкість до зовнішніх впливів, що робить його ідеальним вибором для будь-яких умов експлуатації. Стандартні штекер-гніздо M12 гарантують надійний контакт і скорочують час на підключення та обслуговування.

Схожі товари

1552049 SAC-6P-M 8MR-M 8FR SH/.../... PLUSCONПромисловий штекер , Pheonix Contact

1552049 SAC-6P-M 8MR-M 8FR SH/.../... PLUSCONПромисловий штекер
Вартість по запиту