1408451 SACC-E-M12MS-4CON-M20/0,5 Вбудовуваний з'єднувач датчика / виконавчого елемента, штекер, Pheonix Contact
1 353 грн. (1 шт. )
1408451 SACC-E-M12MS-4CON-M20/0,5 - це якісний вбудовуваний з'єднувач для датчиків та виконавчих елементів, що забезпечує надійне з'єднання для вашого обладнання. Створений з ретельно підібраних матеріалів, цей штекер переважно використовується в промислових додатках, де важлива надійність та довговічність.
Завдяки його конструкції, 1408451 SACC-E-M12MS-4CON-M20/0,5 відрізняється легкістю встановлення та обслуговування. Цей з'єднувач має чотири контакти і сумісний з різноманітними типами кабелів, що робить його універсальним вибором для численних застосувань.
Серед особливостей цього продукту варто виділити високий ступінь захисту від пилу та вологи, що дозволяє використовувати його в умовах підвищеної вологості. З'єднувачзберігає свої функції в широкому діапазоні температур, що робить його ідеальним для різних промислових середовищ, включаючи заводи, майстерні та виробничі лінії.
1730634 GMKDS-MKDS 1,5/ 6 GY-7,5-5 NZ Клема для друкованого монтажу , Pheonix Contact