1415938 SAC-3P-10,0-PVC/C-1L-V Кабель для датчика / виконавчого елемента, Pheonix Contact

Card image cap

1 064 грн. (1 шт. )

Гарантія
Доставка
Оплата

Кабель 1415938 SAC-3P-10,0-PVC/C-1L-V призначений для підключення датчиків або виконавчих елементів у різних системах автоматизації. Цей кабель має високу якість виготовлення та забезпечує надійне з'єднання, що є основною вимогою в промисловості.

Виріб виготовлений з високоякісного ПВХ матеріалу, який стійкий до різноманітних зовнішніх впливів, включаючи зміни температури та хімічні забруднювачі. Довжина кабелю становить 10 метрів, що надає свободу вибору при розташуванні підключених пристроїв.

Кабель забезпечує стабільну передачу інформації між датчиком та контролером або виконавчим елементом, що робить його ідеальним вибором для промислових потреб. Основними перевагами цього продукту є довговічність, простота у використанні та висока якість з'єднання.