1424902 SAC-4P-MR/ 5,0-547 SCO BK Кабель для датчика / виконавчого елемента, штекер, Pheonix Contact

Card image cap

1 250 грн. (1 шт. )

Гарантія
Доставка
Оплата

1424902 SAC-4P-MR/ 5,0-547 SCO BK — це високоякісний кабель, призначений для підключення датчиків і виконавчих елементів. Він оснащений штекером, що забезпечує надійне з'єднання та стабільну передачу сигналу. Довжина 5 метрів дозволяє гнучко розташовувати обладнання, не втрачачи при цьому ефективності.

Цей кабель виготовлений з високоякісних матеріалів, які забезпечують його стійкість до механічних пошкоджень і впливу зовнішніх факторів. Чорний колір робить його універсальним для використання в різних умовах, не привертаючи зайвої уваги.

Завдяки своїй конструкції, цей кабель ідеально підходить для промислового використання, де важливі якість і довговічність. Він сумісний з різними типами сенсорних і виконавчих пристроїв, що робить його ідеальним вибором для різних застосувань.