1442609 SAC-4P-M12MR/ 3,0-PUR P Кабель для датчика / виконавчого елемента, штекер, Pheonix Contact
564 грн. (1 шт. )
Кабель для датчика або виконавчого елемента 1442609 SAC-4P-M12MR/ 3,0-PUR P призначений для забезпечення надійного з'єднання у різноманітних промислових системах. Завдяки високоякісним матеріалам, ця модель кабелю здатна витримувати вплив агресивного середовища та забезпечувати стабільну передачу сигналу навіть у важких умовах експлуатації.
Кабель оснащений чотириполюсним штекером M12, що забезпечує легке та швидке підключення без необхідності додаткового інструменту. Довжина 3,0 метра робить його універсальним для використання на різних ділянках, зокрема у важкодоступних місцях.
1442609 SAC-4P-M12MR/ 3,0-PUR P також має захист від вологи та пилу, що підвищує довговічність та надійність у різних експлуатаційних середовищах. Використання цього кабелю дозволяє забезпечити безперебійну роботу ваших систем, завдяки чому ви зможете зосередитися на основних бізнес-процесах.