1447413 SAC-4P-M12MR/ 9,0 -PVC/M12FR Кабель для датчика / виконавчого елемента, штекер-гніздо, Pheonix Contact
1 071 грн. (1 шт. )
Кабель 1447413 SAC-4P-M12MR/ 9,0 -PVC/M12FR призначений для з'єднання датчиків та виконавчих елементів у вашій системі. Завдяки надійним з'єднанням, він забезпечує стабільну роботу критично важливих компонентів.
Він оснащений штекером та гніздом формату M12, що робить його ідеальним для інтеграції в автоматизовані системи керування. Високоякісний ПВХ матеріал оболонки забезпечує додатковий захист від механічних пошкоджень і впливу зовнішнього середовища.
Цей кабель має довжину 9 метрів, забезпечуючи велику гнучкість в установці. Він відмінно підходить для використання в умовах підвищеної вологості або запиленості, завдяки високому рівню захисту від вологи і пилу.