1456721 SAC-3P- 3,0-800/M12FR-2L Кабель для датчика / виконавчого елемента, гніздо, Pheonix Contact

Card image cap

824 грн. (1 шт. )

Гарантія
Доставка
Оплата

1456721 SAC-3P- 3,0-800/M12FR-2L - це високоякісний кабель для датчика або виконавчого елемента, який забезпечує надійне з'єднання у різних промислових умовах. Цей кабель оснащений гніздом M12FR-2L, що робить його ідеальним вибором для підключення до різноманітних датчиків і пристроїв.

Довжина кабелю становить 3,0 метри, що дозволяє легко інтегрувати його в установку. Він виготовлений з високоякісних матеріалів, що гарантує довговічність та стійкість до зносу, витримуючи різноманітні механічні навантаження.

1456721 SAC-3P- 3,0-800/M12FR-2L відзначається високою стійкістю до екстремальних температур і впливу хімічних речовин, що робить його ідеальним рішенням для застосування в складних промислових умовах. Компактний дизайн і зручність монтажу забезпечують високий рівень продуктивності та безпеки.