1458020 SAC- 1,5/0,15-116/2XA-1L-Z Кабель для датчика / виконавчого елемента, для електромагнітного клапану, Pheonix Contact

Card image cap

1 333 грн. (1 шт. )

Гарантія
Доставка
Оплата

Кабель для датчика та виконавчого елемента 1458020 SAC- 1,5/0,15-116/2XA-1L-Z є високоякісним рішенням для підключення електромагнітних клапанів. Цей кабель забезпечує надійне та безперебійне передавання сигналів між пристроями, що робить його ідеальним вибором для промислових застосувань.

Його довжина 1,5 метра дозволяє зручно розташовувати його у різних умовах експлуатації, а оптимальний діаметр 0,15 мм забезпечує високу гнучкість. Кабель стійкий до впливу механічних пошкоджень, температурних змін та вологості, що гарантує його тривале та надійне використання. Він підходить для різноманітних систем автоматизації, де важлива точність і стабільність сигналу.

Конструкція кабелю виконана з якісних матеріалів, що забезпечують його електричну та механічну надійність. Інтеграція з різними моделями електромагнітних клапанів проходить без проблем завдяки універсальному роз'єму. Це є ідеальне рішення для інженерів, які шукають надійний і довговічний компонент.