1511569 SAC-5P-M12MS/ 4,0-PUR/M12FS SH Кабель для датчика / виконавчого елемента, штекер-гніздо, Pheonix Contact
1 823 грн. (1 шт. )
Цей кабель для датчика / виконавчого елемента, модель 1511569 SAC-5P-M12MS/ 4,0-PUR/M12FS SH, є ідеальним рішенням для промислових автоматизаційних систем. Виготовленний з високоякісного матеріалу PUR, він забезпечує надійний і стабільний зв'язок між вашими пристроями.
Особливістю цього кабелю є наявність штекерного і гніздового з'єднань M12, що забезпечує швидке та безпечне підключення. Це робить його незамінним у різноманітних галузях, де вимагається висока точність передачі даних.
Довжина кабелю становить 4 метри, що надає достатньо свободи в позиціонуванні обладнання. Крім того, стійкість до механічних пошкоджень і агресивного середовища робить його довговічним і надійним в експлуатації. Вибравши цей кабель, ви отримаєте продукт високої якості, здатний задовольнити потреби вашої системи автоматизації.