1700957 FKCT 2,5/ 4-ST RDBK BDWH-S12SO Штекерна частина роз'єму, Pheonix Contact

Card image cap

10 935 грн. (100 шт. )

Гарантія
Доставка
Оплата

Штекерна частина роз'єму «1700957 FKCT 2,5/ 4-ST RDBK BDWH-S12SO» є вкрай надійним і універсальним компонентом, що відзначається високою якістю виконання. Цей роз'єм призначений для забезпечення безпечного та стабільного з'єднання у різних електротехнічних системах.

Завдяки своєму компактному дизайну та продуманій конструкції, цей роз'єм економить місце та дозволяє створювати акуратні й оптимізовані рішення для різноманітних завдань. Спеціально розроблені контакти забезпечують надійний електричний контакт, що значно знижує ймовірність втрати даних чи виходу з ладу системи.

Цей товар ідеально підходить для використання в промислових, комерційних та побутових умовах. Високоякісні матеріали, з яких виготовлений роз'єм, забезпечують довговічність та витривалість навіть в умовах інтенсивної експлуатації.