1701815 PT 1,5/ 3-PVH-5,0-A GYBD:-122 Штекерна частина роз'єму, Pheonix Contact
3 700 грн. (100 шт. )
Штекерна частина роз'єму 1701815 PT 1,5/ 3-PVH-5,0-A GYBD:-122 є надійним вибором для різноманітних електричних з'єднань. Цей товар відзначається високою якістю зборки та призначений для тривалого використання в сучасних електросистемах. Виготовлений з якісних матеріалів, цей роз'єм гарантує безпечну та стабільну передачу електрики.
Цей продукт підходить для професійного використання, забезпечуючи ефективне та стабільне функціонування в різних умовах експлуатації. Його конструкція дозволяє легке підключення та відключення, що підвищує зручність обслуговування та монтажу.
Штекерна частина роз'єму має зручний дизайн, який полегшує інтеграцію у вашу систему. Цей продукт стане відмінним вибором для промислового застосування, а також для домашніх електротехнічних проектів. Якщо ви шукаєте рішення для покращення роботи вашого електрообладнання, роз'єм 1701815 PT 1,5/ 3-PVH-5,0-A GYBD:-122 — це саме те, що вам потрібно.