1727100 FRONT 2,5-V/SA 5/ 2 BD:1,2 Клема для друкованого монтажу, Pheonix Contact
6 955 грн. (100 шт. )
Клема для друкованого монтажу 1727100 FRONT 2,5-V/SA 5/ 2 BD:1,2 - це високоякісний компонент, розроблений для забезпечення надійного електричного з'єднання на друкованих платах. Завдяки своєму конструктивному виконанню, ця клема забезпечує швидкий і простий монтаж, що ідеально підходить для широкого спектру електронних застосувань.
Клема виготовлена з високоякісних матеріалів, що гарантує довготривалу експлуатацію та стійкість до корозії і механічних пошкоджень. Компактний розмір дозволяє заощадити простір на платі, що є важливою перевагою для розробників електронних пристроїв.
Завдяки стандартним параметрам, клема сумісна з більшістю сучасних електронних компонентів. Вона підтримує високу провідність і забезпечує стабільний контакт, що є важливим фактором для надійності електричних схем. Цей продукт є оптимальним рішенням для будь-яких проектів, які вимагають надійності і відмінної продуктивності.