1734889 GSMKDS 3/ 2 BD:L1,L2 Клема для друкованого монтажу, Pheonix Contact
4 862 грн. (100 шт. )
Клема для друкованого монтажу 1734889 GSMKDS 3/ 2 BD:L1,L2 є високоякісним електронним компонентом, спеціально розробленим для надійного з'єднання в електричних схемах. Вона забезпечує безпечне та стабільне з'єднання друкованих плат, мінімізуючи ризик пошкодження або некоректної роботи електронних схем.
Цей продукт є ідеальним вибором для професійних електриків та інженерів, оскільки він легко монтується та забезпечує тривале функціонування без необхідності частого обслуговування. Завдяки своїй високій якості, клема витримує значні навантаження та екстремальні умови експлуатації, що робить її незамінною в різних галузях промисловості.
Також, 1734889 GSMKDS 3/ 2 BD:L1,L2 має компактний дизайн, що дозволяє економити простір на друкованих платах та полегшує інтеграцію у вже існуючі системи. Завдяки своїй універсальності, ця клема може використовуватись у багатьох електричних застосуваннях, задовольняючи потреби широкого спектра користувачів.