1747177 PT 1,5/ 3-PVH-5,0-A OGBD:NZ283 Штекерна частина роз'єму, Pheonix Contact

Card image cap

4 250 грн. (100 шт. )

Гарантія
Доставка
Оплата

Штекерна частина роз'єму 1747177 PT 1,5/ 3-PVH-5,0-A OGBD:NZ283 є високоякісним компонентом, що відповідає всім сучасним стандартам електричних з'єднань. Дана модель забезпечує надійне і безпечне з'єднання, що робить її ідеальним вибором для різноманітних промислових застосувань.

Цей роз'єм виготовлений із сучасних матеріалів, що гарантує довговічність та стійкість до зовнішніх впливів. Оптимальна конструкція штекерної частини забезпечує простоту встановлення та використання, що дозволяє значно зменшити час на монтаж.

Роз'єм має захисне покриття, яке забезпечує захист від корозії та механічних пошкоджень. Використовуючи цей продукт, ви можете бути впевнені у високій якості та довговічності вашого електричного обладнання.