1773772 PTDA 2,5/ 5-PH-5,0 MIXED COL Штекерна частина роз'єму, Pheonix Contact
13 638 грн. (100 шт. )
1773772 PTDA 2,5/ 5-PH-5,0 MIXED COL є штекерною частиною роз'єму, яка використовується для надійного з'єднання електричних ланцюгів. Цей роз'єм ідеально підходить для застосувань, де важлива безпека, надійність та висока ефективність. Завдяки своїй компактній конструкції, він легко інтегрується в різноманітні електронні системи.
Виріб випущено з високоякісних матеріалів, що гарантує довговічність та стійкість до зношування, навіть в умовах інтенсивного використання. Роз'єм має простий у використанні механізм підключення, що забезпечує швидкий монтаж без додаткового обладнання.
Цей роз'єм відзначається змішаними кольорами, що може бути корисно для швидкої ідентифікації та зручності під час роботи з багатьма різними компонентами. 1773772 PTDA 2,5/ 5-PH-5,0 MIXED COL стане невід’ємним елементом у забезпеченні ефективності та надійності ваших електричних систем.
1702208 PTDA 1,5/12-PH-3,5 BD:13-24 Штекерна частина роз'єму , Pheonix Contact