1776180 MSTB 2,5/ 4-ST-5,08 YEBD:SP10 Штекерна частина роз'єму, Pheonix Contact
8 785 грн. (100 шт. )
1776180 MSTB 2,5/ 4-ST-5,08 YEBD:SP10 Штекерна частина роз'єму є високоякісним компонентом, призначеним для забезпечення надійного електричного з'єднання в різноманітних системах. Цей роз'єм характеризується продуманою конструкцією, яка забезпечує простоту в установці та обслуговуванні. Завдяки компактним розмірам, він ідеально підходить для використання в умовах обмеженого простору.
Роз'єм виготовлений з високоякісних матеріалів, що гарантують довготривалу експлуатацію та стійкість до механічних пошкоджень. Колір корпусу жовтий, що спрощує його ідентифікацію та гармонійно вписується в різні технічні рішення. Роз'єм забезпечує надійний контакт, який дозволяє мінімізувати втрати електричного струму.
Застосування цього продукту широко поширене в промислових і комерційних системах, де потрібна висока надійність і безпека. Його легко інтегрувати в наявні системи, що значно полегшує модернізацію існуючих інженерних рішень. Це робить 1776180 MSTB 2,5/ 4-ST-5,08 YEBD:SP10 Штекерну частину роз'єму ідеальним вибором для професійних електриків та інженерів.