1781405 PTSA 1,5/12-3,5-ZI MIX NZ054 Клема для друкованого монтажу, Phoenix Contact
10 592 грн. (100 шт. )
Клема для друкованого монтажу PTSA 1,5/12-3,5-ZI MIX NZ054 – це надійне рішення для забезпечення безпечного та стабільного електричного з'єднання на платах. Завдяки своєму компактному дизайну, вона ідеально підходить для використання в умовах обмеженого простору, забезпечуючи при цьому високу ефективність роботи.
Цей продукт розроблено для підтримки економії часу при установці, завдяки простій і зрозумілій конструкції. Клема виготовлена з високоякісних матеріалів, що гарантують її довговічність та стійкість до впливу навколишнього середовища. Крім того, PTSA 1,5/12-3,5-ZI забезпечує надійне з'єднання, що мінімізує ризик перегородок та контактних помилок.
Ця клема підходить для широкого спектра застосувань у промисловості та має значну електричну провідність для ефективного переносу енергії. Прості у використанні затискачі дозволяють швидко з'єднати та роз'єднати електричні проводи, що робить її незамінною як у професійній роботі, так і для ремонтних робіт.
1824394 SPT-SMD 1,5/11-V-5,0 R88 Клема для друкованого монтажу , Phoenix Contact