1789210 FFKDSA1/V1-5,08- 2 Клема для друкованого монтажу, Pheonix Contact
4 903 грн. (100 шт. )
1789210 FFKDSA1/V1-5,08- 2 Клема для друкованого монтажу – це надійний компонент для електричних схем, розроблений для забезпечення безпечного та ефективного підключення. Вона підходить для використання в друкованих платах, де її компактний дизайн полегшує монтаж та економить простір.
Ця клема характеризується високоякісними матеріалами, які гарантують довговічність та стійкість до механічних навантажень. Технічні параметри клеми відповідають сучасним стандартам безпеки, що робить її ідеальним вибором для професійної установки.
1789210 FFKDSA1/V1-5,08- 2 Клема для друкованого монтажу має широкий спектр застосувань: від промислової електроніки до побутових пристроїв. Завдяки своїй універсальності, цей компонент забезпечує надійне підключення у будь-яких умовах, що важливо для стабільної роботи ваших пристроїв.