1889534 GMKDS 3/ 2 (VPE 500) Клема для друкованого монтажу, Pheonix Contact
4 617 грн. (100 шт. )
1889534 GMKDS 3/ 2 (VPE 500) клема для друкованого монтажу - це високоякісний компонент, розроблений для забезпечення надійних підключень в електронних пристроях. Ця клема є частиною сучасних монтажних систем, що дозволяє виконувати швидке та просте з'єднання без зайвих зусиль.
Завдяки своїй компактній конструкції, клема легко інтегрується в будь-який друкований монтажний процес, що робить її ідеальним вибором для різноманітних електронних проектів. Вона виготовлена з міцних матеріалів, що гарантують довговічність та стійкість до різних механічних впливів.
Клема підтримує широкий діапазон робочих температур, що робить її універсальним рішенням для застосування в різних умовах експлуатації. Її монтаж не вимагає спеціального інструменту, завдяки чому весь процес стає швидким та ефективним.