1915660 ZEC 1,0/ 3-LPV-3,5 C1 З'єднувач для друкованої плати, Pheonix Contact

Card image cap

17 000 грн. (100 шт. )

Гарантія
Доставка
Оплата

1915660 ZEC 1,0/ 3-LPV-3,5 C1 З'єднувач для друкованої плати – це високоякісний компонент, призначений для забезпечення надійного з'єднання електричних схем на друкованих платах. Виготовлений з використанням передових технологій, він гарантує довговічність та стабільність роботи.

Цей з'єднувач ідеально підходить для застосування в широкому спектрі електронних пристроїв, від простих до високотехнологічних. Завдяки своєму надійному конструктиву, він забезпечує чудову механічну фіксацію та стійкість до зовнішніх впливів.

Серед ключових особливостей цього з'єднувача – простота монтажу та сумісність з різними типами плат. Це робить його ідеальним вибором як для професійних розробників, так і для аматорів в сфері електроніки. Крім того, цей з'єднувач відповідає всім міжнародним стандартам якості.