1942507 FKC 2,5 HC/ 4-STF-5,08 Штекерна частина роз'єму, Pheonix Contact

Card image cap

14 090 грн. (100 шт. )

Гарантія
Доставка
Оплата

Представляємо вам штекерну частину роз'єму 1942507 FKC 2,5 HC/ 4-STF-5,08, яка є важливою складовою в електротехнічних системах. Цей продукт відрізняється своєю надійністю та високими технічними характеристиками, що робить його ідеальним вибором для професійної роботи.

Штекерна частина роз'єму має крок контактів 5,08 мм, що є стандартом для більшості промислових застосувань. Завдяки цьому, ви зможете легко інтегрувати її в існуючу систему, забезпечуючи стабільне і безперебійне з'єднання.

Цей товар виготовлений з високоякісних матеріалів, що гарантує довгий термін служби і високу стійкість до зовнішніх впливів, таких як волога, пил та механічні навантаження. Простота монтажу та зручність використання роблять 1942507 FKC 2,5 HC/ 4-STF-5,08 оптимальним рішенням для вашого проекту.