1951242 MSTBT 2,5/ 3-ST-5,08BD13-15QNZ Штекерна частина роз'єму, Pheonix Contact

Card image cap

9 309 грн. (100 шт. )

Гарантія
Доставка
Оплата

Штекерна частина роз'єму 1951242 MSTBT 2,5/ 3-ST-5,08BD13-15QNZ є високоякісним компонентом для електричних систем, призначеним для забезпечення стабільного та надійного з'єднання. Виготовлена з міцних і довговічних матеріалів, штекерна частина витримує високі навантаження і зручна в установці та обслуговуванні.

Цей роз'єм відрізняє точність конструкції, що запобігає втратам контакту та забезпечує стабільну роботу електричних пристроїв. Відстань між контактами у 5,08 мм дозволяє легко інтегрувати його в різноманітні електронні схеми та пристрої.

Штекерна частина призначена для використання як у промислових масштабах, так і в домашніх умовах, ідеально підходить для з'єднання кабелів та проводів на друкованих платах або в електричних шафах. Продукт сертифікований і відповідає всім вимогам міжнародних стандартів безпеки та якості.