2800814 PT-IQ-4X1-48DC-P: Змінний штекерний модуль, Pheonix Contact

Card image cap

12 350 грн. (1 шт. )

Гарантія
Доставка
Оплата

Представляємо вашій увазі змінний штекерний модуль 2800814 PT-IQ-4X1-48DC-P відомого виробника. Цей модуль забезпечує бездоганну функціональність і надійність, роблячи його ідеальним вибором для багатьох промислових застосувань.

Завдяки своїй універсальності, модуль 2800814 PT-IQ-4X1-48DC-P легко впишеться в існуючі системи, де важлива стабільна робота навіть у вимогливих умовах. Він відрізняється простотою у встановленні та обслуговуванні, що дозволяє значно зекономити час і зусилля персоналу.

Цей штекерний модуль орієнтований на високоякісне електричне з'єднання, що допоможе мінімізувати можливі втрати і підвищити ефективність роботи ваших систем. Завдяки високим технічним характеристикам, він здатний витримувати значні навантаження, гарантуючи довговічність та стабільність роботи системи в цілому.